Polityka prywatności

A- A A+

 

 

Strona polska whyeasternpoland.eu jest elementem kampanii Programu Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej.
Zawartość strony ma charakter wyłącznie informacyjny natury ogólnej.

 

Ze względu na zmiany w prawie i sytuacji na rynku, a także ze względu na ryzyko związane z komunikacją elektroniczną, mogą one być niepełne lub nieaktualne. Przed podjęciem jakichkolwiek działań, w oparciu o informacje zawarte na tej stronie, zalecamy zasięgnięcie porady u kompetentnego specjalisty. Informacje zawarte na tej stronie nie mogą zastępować zasięgnięcia takiej porady.

 

Zarówno PAIiIZ i jego pracownicy, jak i jego partnerzy (spółki lub inne podmioty instytucjonalne) nie ponoszą jednak w żadnych okolicznościach i wobec nikogo odpowiedzialności za ewentualne błędy lub braki w nich zawarte,ani za ewentualne działania, podjęte w oparciu o nie, ani za rezultaty ich użycia czy podjęte w oparciu o nie decyzje, ani za żadne szkody wynikłe z takich decyzji lub działań, nawet w przypadku otrzymania lub przekazywania ostrzeżeń o możliwości wystąpienia takich szkód.

 

Strona ta daje możliwość przejścia bezpośrednio z niej na strony stworzone i utrzymywane przez osoby trzecie, nad którymi PAIiIZ nie ma żadnej kontroli, nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności oraz nie zajmuje wobec nich żadnego stanowiska.

 

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.