Baza projektów kooperacyjnych

A- A A+

Baza Regionalnych Projektów Kooperacyjnych

Warszawa, 1 stycznia 2011 r.

Szanowni Państwo,

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. jest agencją rządową, której misją jest przyczynianie się do wzrostu gospodarczego poprzez zwiększanie napływu bezpośrednich inwestycji zagranicznych do Polski oraz promowaniu Polski jako atrakcyjnego miejsca do lokowania kapitału.

Wychodząc naprzeciw potrzebom inwestorów zagranicznych oraz polskich samorządów i przedsiębiorców Agencja podjęła decyzję o stworzeniu Bazy Regionalnych Projektów Kooperacyjnych (Regional Trade and Investment Offers).

W bazie tej podmioty zainteresowane pozyskaniem inwestora zagranicznego mają możliwość zamieszczania ofert, a inwestorzy zagraniczni mają możliwość pozyskania informacji o polskich przedsiębiorcach poszukujących partnera zagranicznego do wspólnej realizacji przedsięwzięcia. W bazie zamieszczane będą tylko oferty firm zarejestrowanych w Polsce (konieczność podania KRS lub REGON firmy).

Inwestorzy zagraniczni proszeni są o bezpośredni kontakt z oferentami: poszczególnymi firmami i jednostkami samorządu terytorialnego. Ich dane teleadresowe znajdują się w ofertach.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z bazy.

Baza projektów kooperacyjnych.

 

Sprawdź dlaczego warto inwestować w Polsce Wschodniej

  • Dlaczego tutaj?

    Atrakcyjność gospodarcza regionów Polski Wschodniej zależy od działalności przemysłowej, usługowej i zaawansowania technologicznego. Wspólnymi atutami dla całego Makroregionu P...

  • Nowe tereny inwestycyjne

    Idealna lokalizacja dla eksporterów, jedne z najniższych w Europie kosztów pracy, a zarazem jeden z najszybciej rozwijających się regionów w Polsce i specjalne zachęty dla inwe...

  • Specjalizacja w sektorach

    Z uwagi na dobre położenie geograficzne na granicy Unii Europejskiej, Białorusi, Ukrainy i Rosji, a także doświadczenie i długoletnie kontakty kulturalne i biznesowe pomiędzy p...

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.