Wyjazdy na targi do Seulu i Nowego Jorku

A- A A+

W ramach PROGRAMU PROMOCJI GOSPODARCZEJ POLSKI WSCHODNIEJ, firmy mogą skorzystać z bogatej listy wyjazdów na zagraniczne targi i misje wyjazdowe. W najbliższym czasie przedsiębiorstwa z branży spożywczej mogą wziąć udział m.in. w targach SEOUL FOOD&HOTEL w Korei oraz SUMMER FANCY FOOD w USA.

Przedsiębiorcy z sektora spożywczego,  którzy funkcjonują w jednym  spośród 5 województw Makroregionu: warmińsko-mazurskim, podlaskim, lubelskim, podkarpackim i świętokrzyskim, mogą skorzystać z programu Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej i bezpłatnie prezentować swoje produkty za granicą. Dużym ułatwieniem w zawarciu nowych kontraktów i znalezieniu dodatkowych rynków zbytu jest bogata oferta targów i misji wyjazdowych realizowanych przez PAIiIZ S.A..

Już w najbliższym czasie firmy z sektora spożywczego mogą aplikować na wyjazd łączący misję gospodarczą do Korei oraz targi SEOUL FOOD&HOTEL, które odbędą się w terminie 11-18 maja oraz na targi SUMMER FANCY FOOD odbywające się w dniach 30 czerwca – 2 lipca w Nowym Jorku.

Oferta ta jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność związaną z sektorem spożywczym od minimum 18. miesięcy, zarejestrowanych w jednym z województw Makroregionu Polski Wschodniej.  Wyjazdy te są organizowane przez PAIiIZ w ramach „Programu Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej”. Firmy biorące w nich udział nie ponoszą kosztów związanych z uczestnictwem w wyjazdach, są one w całości pokrywane są ze środków Programu. W przypadku obu wyjazdów ilość miejsc jest ograniczona do 20. przedsiębiorstw. Szczegółowe informacje na temat wyjazdów oraz sposobu uczestnictwa można uzyskać na stronie www.whyeasternpoland.eu w zakładce aktualności/ogłoszenia oraz na www.paiz.gov.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 8 lutego. 

Kontakt prasowy:
Testa Communications,
Katarzyna Tyska 
katarzyna.tyska@testa.com.pl

tel. 509 267 501

Sprawdź dlaczego warto inwestować w Polsce Wschodniej

  • Dlaczego tutaj?

    Atrakcyjność gospodarcza regionów Polski Wschodniej zależy od działalności przemysłowej, usługowej i zaawansowania technologicznego. Wspólnymi atutami dla całego Makroregionu P...

  • Nowe tereny inwestycyjne

    Idealna lokalizacja dla eksporterów, jedne z najniższych w Europie kosztów pracy, a zarazem jeden z najszybciej rozwijających się regionów w Polsce i specjalne zachęty dla inwe...

  • Specjalizacja w sektorach

    Z uwagi na dobre położenie geograficzne na granicy Unii Europejskiej, Białorusi, Ukrainy i Rosji, a także doświadczenie i długoletnie kontakty kulturalne i biznesowe pomiędzy p...

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.