ogłoszenia o naborach i wynikach

Misja przyjazdowa z Australii - dla przedsiębiorców z Polski Wschodniej z sektora lotniczego - lista zakwalifikowanych.

Przedłużenie naboru wniosków o dofinansowanie uczestnictwa przedsiębiorców z Polski Wschodniej w misji gospodarczej z Australii planowanej w terminie 22-26 czerwca 2015 r., organizowanej przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. w ramach Programu Promocji Gospodarczej Polsk...

Dotyczy: LISTA UCZESTNIKÓW - PRZEDSIĘBIORCÓW Z POLSKI WSCHODNIEJ zakwalifikowanych do udziału w misji sektora lotniczego podczas Paris Air Show w terminie 14-17 czerwca 2015 r.

Dotyczy: Nabór wniosków o dofinansowanie uczestnictwa przedsiębiorców z Polski Wschodniej w misji gospodarczej z Australii planowanej w terminie 22-26 czerwca 2015 r., organizowanej przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. w ramach Programu Promocji Gospodarczej Polski Wsc...

Dotyczy: Naboru wniosków dla firm z Polski Wschodniej na uczestnictwo w wyjazdowej misji sektora lotniczego podczas Paris Air Show 2015.

Dotyczy: zakwalifikowanych do udziału w misji dla firm z Polski Wschodniej do Algierii (Oran, Algier) oraz do Francji (Nicea) w dniach 24-29 maja 2015 r.

Dotyczy: Wyjazdu dla przedsiębiorców z Polski Wschodniej na targi Anufood Eurasia 2015 odbywające się w Turcji w dniach 14-16 maja 2015 r.

Dotyczy: NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY - wniosków o dofinansowanie uczestnictwa przedsiębiorcy z Polski Wschodniej w misji do Algierii (Oran, Algier) oraz Francji - Nicea (Polsko Afrykańskie Forum Rolno-Spożywcze) odbywającej się w dniach 24-29 maja 2015 r.

Dotyczy: LISTA UCZESTNIKÓW - jednostek samorządu terytorialnego z Polski Wschodniej - zakwalifikowanych do uczestnictwa w Konferencji Polski Wschodniej w czasie Wystawy Światowej Expo 2015 w Mediolanie.

Dotyczy: LISTA UCZESTNIKÓW jednostek samorządu terytorialnego z Polski Wschodniej zakwalifikowanych do udziału w Tygodniu Polski Wschodniej w czasie Wystawy Światowej Expo 2015 w Mediolanie.

Sprawdź dlaczego warto inwestować w Polsce Wschodniej

  • Dlaczego tutaj?

    Atrakcyjność gospodarcza regionów Polski Wschodniej zależy od działalności przemysłowej, usługowej i zaawansowania technologicznego. Wspólnymi atutami dla całego Makroregionu P... więcej

  • Nowe tereny inwestycyjne

    Idealna lokalizacja dla eksporterów, jedne z najniższych w Europie kosztów pracy, a zarazem jeden z najszybciej rozwijających się regionów w Polsce i specjalne zachęty dla inwe... więcej

  • Specjalizacja w sektorach

    Z uwagi na dobre położenie geograficzne na granicy Unii Europejskiej, Białorusi, Ukrainy i Rosji, a także doświadczenie i długoletnie kontakty kulturalne i biznesowe pomiędzy p... więcej

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.