Targi Rowerowe KIELCE BIKE-EXPO 2013 przed nami

30 września 2013
A- A A+

Trzeciego października rozpoczną się IV Międzynarodowe Targi Rowerowe KIELCE BIKE-EXPO. Organizowane wraz z Polskim Stowarzyszeniem Rowerowym są największymi targami rowerowymi w Polsce i jednymi z największych w Europie.

Choć impreza ta to szansa dla firm na przedstawienie swojego sprzętu, to tegoroczny program zawiera także wiele innych, ciekawych atrakcji. Jedną z nich będzie - ROWEROWY SZYK – czyli POKAZ MODY ROWEROWEJ. Będą to 5-minutowe występy tancerzy, gdzie firmy zaprezentują swoje kolekcje w widowiskowy sposób w kategoriach: rowery, akcesoria, kaski oraz odzież rowerowa.

Podczas targów odbędą się także spotkania branżowe, szkolenia i konferencje, gdzie m.in. będzie omawiana kwestia zarządzania ruchem rowerowym w mieście oraz turystyka rowerowa, a także promocja ruchu rowerowego, prezentacja trasy rowerowej Polska Wschodnia czy GPS w turystyce rowerowej. Sporą atrakcją będą zawody rowerowe BIKE EXPO CONTEST mające za cel propagowanie kolarstwa górskiego jako zdrowego stylu życia. Ostatniego dzień targów odbędzie się Finał MTB CROSS MARATON.

Na imprezie zobaczymy także: testowanie rowerów elektrycznych i nietypowych, prezentację szlaków rowerowych w Polsce, warsztaty centrowania koła, łatanie dętki itd., pokazy BIKE POLO.

Koniec IV Międzynarodowych Targów Rowerowych KIELCE BIKE-EXPO w sobotę, 5 października.

Źródło: www.naszekielce.com

Sprawdź dlaczego warto inwestować w Polsce Wschodniej

  • Dlaczego tutaj?

    Atrakcyjność gospodarcza regionów Polski Wschodniej zależy od działalności przemysłowej, usługowej i zaawansowania technologicznego. Wspólnymi atutami dla całego Makroregionu P...

  • Nowe tereny inwestycyjne

    Idealna lokalizacja dla eksporterów, jedne z najniższych w Europie kosztów pracy, a zarazem jeden z najszybciej rozwijających się regionów w Polsce i specjalne zachęty dla inwe...

  • Specjalizacja w sektorach

    Z uwagi na dobre położenie geograficzne na granicy Unii Europejskiej, Białorusi, Ukrainy i Rosji, a także doświadczenie i długoletnie kontakty kulturalne i biznesowe pomiędzy p...

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.