Polskie firmy ICT jadą do Niemiec

24 kwietnia 2014
A- A A+

Roadshow Polska wraz z Fundacją Pro Progressio we współpracy z KIG, przygotowują misję zagraniczną promującą polski outsourcing w Niemczech. W programie przewidziano także IX Polish Outsourcing Forum, które odbędzie się w Berlinie. Patronat nad projektem objęła PAIiIZ.

Celem przedsięwzięcia jest promocja polskich firm sektora ICT, działających dla rodzimych i niemieckich partnerów. Zaprezentowany zostanie także potencjał polskiego sektora usług IT - jego doświadczeń w procesach badawczo-rozwojowych i know-how zgromadzonego w Polskich Klastrach IT.

24 kwietnia podczas IX Polish Outsourcing Forum odbywającego się w Berlinie, zorganizowane zostaną panele dyskusyjne, prezentacje i spotkania networkingowe. Organizatorzy zapraszają do współpracy przy realizacji Forum reprezentację polskich miast, klastrów ICT, dostawców usług, instytucje badawczo-rozwojowe oraz innych przedstawicieli sektora ICT i R&D.

Cykl konferencji Polish Outsourcing Forum jest organizowany od roku 2005. W 2013 roku Forum zostało zorganizowane po raz pierwszy poza granicami Polski, a jego celem było zaprezentowanie potencjału inwestycyjnego naszego kraju dla sektorów BPO, SSC, KPO, R&D i ITO.

Więcej informacji: www.roadshowpolska.pl (Roadshow Polska)

Pobierz pliki

Sprawdź dlaczego warto inwestować w Polsce Wschodniej

  • Dlaczego tutaj?

    Atrakcyjność gospodarcza regionów Polski Wschodniej zależy od działalności przemysłowej, usługowej i zaawansowania technologicznego. Wspólnymi atutami dla całego Makroregionu P...

  • Nowe tereny inwestycyjne

    Idealna lokalizacja dla eksporterów, jedne z najniższych w Europie kosztów pracy, a zarazem jeden z najszybciej rozwijających się regionów w Polsce i specjalne zachęty dla inwe...

  • Specjalizacja w sektorach

    Z uwagi na dobre położenie geograficzne na granicy Unii Europejskiej, Białorusi, Ukrainy i Rosji, a także doświadczenie i długoletnie kontakty kulturalne i biznesowe pomiędzy p...

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.