Polska Wschodnia na targach Hannover Messe 2014

16 kwietnia 2014
A- A A+

20 firm z sektora metalowo-maszynowego z Polski Wschodniej wzięło udział w Międzynarodowych Targach Automatyki Przemysłowej HANNOVER MESSE 2014. Wystawa rozpoczęła się w poniedziałek 7 kwietnia, a jej tegoroczna edycja poświęcona była technologii fabryki przyszłości oraz innowacjom w automatyzacji procesów, robotyce, montażu i obsłudze.

W tym roku na Hannover Messe zaprezentowało się ponad 2 000 firm z całego świata, a oficjalnym państwem partnerskim była Holandia. Z Polski obecnych było blisko 70 przedsiębiorców.

HANNOVER MESSE to największe światowe wydarzenie z zakresu technologii dla przemysłu,promujące innowacje techniczne i technologiczne m.in. z obszaru automatyki, energetyki i technologii ekologicznych. Umożliwiają nawiązanie kontaktów i współpracy przedstawicieli różnych branż przemysłowych.

Na stoisku Polski Wschodniej, zorganizowanym przez PAIiIZ, zaprezentowały się następujące firmy: APS S.A., Biko-Serwis, Chemrem-Organika, EXPOM, FANINA, Zakład Metalowy GORZELAK, GWARANCJA, Instal Białystok, Instytut OZE, KANEX, PPHU MALINEX, NOTA, OPGK Rzeszów, POL-INOWEX, PROMOTECH i PROMOTECH KM, ROZTOCZE, RUFUS, STARPOL II oraz WOLCO.

Uczestnicy targów z Polski Wschodniej z uznaniem wypowiadali się nt. organizacji targów HANNOVER MESSE oraz podkreślali duże zainteresowanie klientów oferowanymi usługami i wyrobami z Polski.

Wyjazd przygotowany został przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. w ramach Projektu „Program Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej” finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013, Działanie I.4 Promocja i Współpraca, komponent Promocja.Polska Wschodnia podczas targów Hannover Messe


Wspólne stoisko przedsiębiorców z Polski Wschodniej

Sprawdź dlaczego warto inwestować w Polsce Wschodniej

  • Dlaczego tutaj?

    Atrakcyjność gospodarcza regionów Polski Wschodniej zależy od działalności przemysłowej, usługowej i zaawansowania technologicznego. Wspólnymi atutami dla całego Makroregionu P...

  • Nowe tereny inwestycyjne

    Idealna lokalizacja dla eksporterów, jedne z najniższych w Europie kosztów pracy, a zarazem jeden z najszybciej rozwijających się regionów w Polsce i specjalne zachęty dla inwe...

  • Specjalizacja w sektorach

    Z uwagi na dobre położenie geograficzne na granicy Unii Europejskiej, Białorusi, Ukrainy i Rosji, a także doświadczenie i długoletnie kontakty kulturalne i biznesowe pomiędzy p...

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.