Meble z Polski Wschodniej na targach w Birmingham

06 lutego 2013
A- A A+

W dniach 20-23 stycznia br. 19 firm, reprezentujących makroregion z Polski Wschodniej prezentowało swoje wyroby na Międzynarodowych Targach Mebli, Projektowania i Wyposażenia Wnętrz „INTERIORS 2013” odbywających się w Birmingham (Wielka Brytania).

Targi „INTERIORS UK” są największym branżowym wydarzeniem na wyspach brytyjskich. W edycji 2013 wzięło udział ok. 600 wystawców oraz 20.000 gości -  przedstawicieli branży: detalistów, hurtowników, dystrybutorów, architektów a także projektantów wnętrz, a w tym ponad 6.800 kupców.


Stoisko Polski Wschodniej

Targi oferują niepowtarzalną szansę rozpoczęcia biznesu z brytyjskimi kupcami i handlowcami, którzy corocznie biorą w nich udział aby złożyć zamówienia na cały nadchodzący rok. Udział w tym wydarzeniu pozwolił przedsiębiorcom z Polski Wschodniej poznać aktualne trendy w meblarstwie wiodących firm oraz zyskać nowe kontakty handlowe  i nowe rynki zbytu dla polskich wyrobów.


Stoisko Polski Wschodniej

Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszyły się polskie meble z drewna litego, witryny, komody, meble ze szkła, meble ogrodowe, biurowe, meble łazienkowe, stoły, fotele, krzesła, meble ratanowe oraz wyroby artystyczne z kolorowego szkła i porcelany oraz nowoczesne okucia meblowe.


Stoisko Polski Wschodniej

Na stoisku Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych obecne były następujące firmy z Polski Wschodniej: Firma Produkcyjno-Handlowa „Progresja” T.W.R. Walentynowicz SP.J, Lege Artis Anna Dubieniecka-Suszek, VBCH Design Wiergowski  Piotr,Dorota Glass Studio Habrat, ADB Furniture Sp. z o.o., PP-H-U „Dolux-M” Leszek Lubiejewski, Piotr Truszczyński Firma Handlowo-Usługowa „Szkłomal”, Fabryka Mebli Dekort Zygmunt Dmochewicz i Wspólnicy Sp. J., Huta Szkła Artystycznego i Gospodarczego ‘Sabina” Sp. z o.o., Bim Sp. z o.o., P W „Dob-Meble” Beata i Janusz Wychowaniec S.C., Zakład Porcelany „Ćmielów” Sp. z o.o., Zbigniew Januszyk Fronty Meblowe „Jaz”, Oristo Sp. z o.o., Stolmat & Wolmet  SA, ADB Service Sp. z o.o., Technodrew Sp. z o.o., Sedia Line Sp. z o.o., Bendex Tabak Sp. K.


Stoisko Polski Wschodniej

Wyjazd na Targi „INTERIORS 2013” zorganizowano w ramach Programu Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej, Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej, Działanie I.4 Promocja i Współpraca.

(PAIiIZ)
 

Sprawdź dlaczego warto inwestować w Polsce Wschodniej

  • Dlaczego tutaj?

    Atrakcyjność gospodarcza regionów Polski Wschodniej zależy od działalności przemysłowej, usługowej i zaawansowania technologicznego. Wspólnymi atutami dla całego Makroregionu P...

  • Nowe tereny inwestycyjne

    Idealna lokalizacja dla eksporterów, jedne z najniższych w Europie kosztów pracy, a zarazem jeden z najszybciej rozwijających się regionów w Polsce i specjalne zachęty dla inwe...

  • Specjalizacja w sektorach

    Z uwagi na dobre położenie geograficzne na granicy Unii Europejskiej, Białorusi, Ukrainy i Rosji, a także doświadczenie i długoletnie kontakty kulturalne i biznesowe pomiędzy p...

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.