Dziennikarze z ZEA

25 czerwca 2014
A- A A+

Od 23 do 27 czerwca PAIiIZ realizuje wizytę studyjną dziennikarzy ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Pierwszego dnia dziennikarze spotkali się z podsekretarz stanu w MG Iloną Antoniszyn-Klik oraz członkiem zarządu PAIiIZ Anną Polak-Kocińską.

Głównym celem wizyty jest promocja Polski i polskiej gospodarki ze szczególnym uwzględnieniem branż: budowlanej, motoryzacyjnej, wzornictwa przemysłowego oraz przetwórstwa żywności i artykułów spożywczych na rynku ZEA. Goście z zagranicy odwiedzą m.in. firmy Mebelplast oraz Fabrykę Porcelany AS Ćmielów.


Spotkanie wiceprezes Anny Polak-Kocińskiej z arabskimi dziennikarzami


W kilkudniowym study tour znalazły się spotkania w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Agencji Rynku Rolnego, Instytucie Wzornictwa Przemysłowego oraz Przemysłowym Instytucie Motoryzacji.

Dziennikarze reprezentują media  ZEA m.in. Alef Magazine, 2A Magazine, FRIDAY Magazine, EGO "Luxurious", ARAS DENTELLE, READ., BBC Good Food Middle East.


Z wizytą w Ministerstwie Gospodarki


Wizyta realizowana jest jako element programu promocji o charakterze ogólnym na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich w 2014 r., w ramach projektu systemowego Ministerstwa Gospodarki pn.: "Promocja polskiej gospodarki na rynkach międzynarodowych" Poddziałanie 6.5.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. (PAIiIZ)

Sprawdź dlaczego warto inwestować w Polsce Wschodniej

  • Dlaczego tutaj?

    Atrakcyjność gospodarcza regionów Polski Wschodniej zależy od działalności przemysłowej, usługowej i zaawansowania technologicznego. Wspólnymi atutami dla całego Makroregionu P...

  • Nowe tereny inwestycyjne

    Idealna lokalizacja dla eksporterów, jedne z najniższych w Europie kosztów pracy, a zarazem jeden z najszybciej rozwijających się regionów w Polsce i specjalne zachęty dla inwe...

  • Specjalizacja w sektorach

    Z uwagi na dobre położenie geograficzne na granicy Unii Europejskiej, Białorusi, Ukrainy i Rosji, a także doświadczenie i długoletnie kontakty kulturalne i biznesowe pomiędzy p...

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.