Wyjazdowa misja gospodarcza przedsiębiorców z Polski Wschodniej

31 stycznia 2011
A- A A+

na targi „CEBIT 2011” w Hanowerze (Niemcy) 28 lutego-3 marca 2011 r.

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. ogłasza nabór dla przedsiębiorców z Polski Wschodniej z sektora IT/ICT na uczestnictwo w wyjazdowej misji gospodarczej na targi „CeBIT 2011” w Hanowerze, która odbędzie się w terminie 28 lutego-3 marca 2011 r.

Misja jest organizowana przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. w ramach Projektu „Program Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej” finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013, Działanie I.4 Promocja i Współpraca, komponent Promocja, na podstawie umowy zawartej pomiędzy Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości a Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. o dofinansowanie projektu Nr POPW.01.04.01-00-001/09.

W Misji może wziąć udział maksymalnie jeden przedstawiciel jednego przedsiębiorcy. Przewidywana liczba miejsc: 10. Dofinansowanie obejmuje 100% kosztów (nie uwzględniając diet, wyżywienia, ubezpieczenia oraz kosztów dojazdu do i z Warszawy).

Termin nadsyłania wniosków: do 7 lutego 2011 roku do godz. 10:00 osobiście, pocztą tradycyjną, pocztą elektroniczną, faksem lub przesyłką kurierską pod adresem:

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.
ul. Bagatela 12, 00-585 Warszawa
faks: (22) 334 99 12

e-mail: anna.krason@paiz.gov.pl
z dopiskiem:

MISJA GOSPODARCZA CeBIT 2011”

Sprawdź dlaczego warto inwestować w Polsce Wschodniej

  • Dlaczego tutaj?

    Atrakcyjność gospodarcza regionów Polski Wschodniej zależy od działalności przemysłowej, usługowej i zaawansowania technologicznego. Wspólnymi atutami dla całego Makroregionu P...

  • Nowe tereny inwestycyjne

    Idealna lokalizacja dla eksporterów, jedne z najniższych w Europie kosztów pracy, a zarazem jeden z najszybciej rozwijających się regionów w Polsce i specjalne zachęty dla inwe...

  • Specjalizacja w sektorach

    Z uwagi na dobre położenie geograficzne na granicy Unii Europejskiej, Białorusi, Ukrainy i Rosji, a także doświadczenie i długoletnie kontakty kulturalne i biznesowe pomiędzy p...

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.