Regionalne Centra Obsługi Inwestorów z Polski Wschodniej certyfikowanymi partnerami PAIiIZ

05 listopada 2010
A- A A+

W dniu 4 listopada 2010 r. w Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów Regionalnym Centrom Obsługi Inwestora.

W ciągu ostatniego półrocza 2010 r. PAIiIZ przeprowadziła proces certyfikacji, który miał na celu sprawdzenie przygotowania Regionalnych Partnerów do pozyskiwania i obsługi inwestorów zagranicznych.

W efekcie 14 Regionalnych COI otrzymało pozytywną ocenę Komisji Certyfikacyjnej i otrzymało tytuł Certyfikowanych Partnerów PAIiIZ, a także możliwość korzystania z logotypu Invest in Poland z użyciem nazwy województwa. 

Najlepsze wyniki w tym procesie uzyskało m.in. COI z województwa świętokrzyskiego. Certyfikaty otrzymały także COI z województwa podlaskiego, podkarpackiego i warmińsko-mazurskiego. COI z województwa lubelskiego nie przystąpiło do procesu.

Sprawdź dlaczego warto inwestować w Polsce Wschodniej

  • Dlaczego tutaj?

    Atrakcyjność gospodarcza regionów Polski Wschodniej zależy od działalności przemysłowej, usługowej i zaawansowania technologicznego. Wspólnymi atutami dla całego Makroregionu P...

  • Nowe tereny inwestycyjne

    Idealna lokalizacja dla eksporterów, jedne z najniższych w Europie kosztów pracy, a zarazem jeden z najszybciej rozwijających się regionów w Polsce i specjalne zachęty dla inwe...

  • Specjalizacja w sektorach

    Z uwagi na dobre położenie geograficzne na granicy Unii Europejskiej, Białorusi, Ukrainy i Rosji, a także doświadczenie i długoletnie kontakty kulturalne i biznesowe pomiędzy p...

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.