PRZEDŁUŻENIE NABORU NA MISJE PRZYJAZDOWĄ SEKTORA MEBLOWEGO

13 czerwca 2012
A- A A+

DOTYCZY: UDZIAŁU PRZEDSIĘBIORCÓW Z SEKTORA MEBLOWEGO Z POLSKI WSCHODNIEJ W MISJI PRZYJAZDOWEJ ODBYWAJĄCEJ SIĘ W TERMINIE 9 – 13 WRZEŚNIA 2012 R.

PRZEDŁUŻENIE NABORU NA MISJE PRZYJAZDOWĄ SEKTORA MEBLOWEGO

Przedłużenie naboru Wniosków na uczestnictwo w misji przyjazdowej sektora meblowego terminie 9-13 września 2012 r.

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. ogłasza nabór wniosków dla przedsiębiorców z Polski Wschodniej działających w sektorze meblowym (producenci i dystrybutorzy mebli) na uczestnictwo w misji przyjazdowej przedsiębiorców z krajów UE, których działalność związana jest z sektorem meblowym (producentów i dystrybutorów) do Polski w związku z Międzynarodowymi Targami Meblowymi MTM Ostróda 2012. Misja będzie miała miejsce w terminie 9 – 13 września 2012 r.

Misja organizowana jest przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. w ramach Projektu „Program Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej” finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013, Działanie I.4 Promocja i Współpraca, komponent Promocja, na podstawie umowy zawartej pomiędzy Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości a Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. o dofinansowanie projektu Nr POPW.01.04.01-00-001/09.

W Wyjeździe mogą wziąć udział wyłącznie przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą minimum 18 miesięcy na terenie jednego z 5 województw Polski Wschodniej, w sektorze meblowym.

Przewidywana liczba miejsc: 10 przedsiębiorstw.

Termin nadsyłania wniosków: 12 czerwca 2012 roku.

Ogłoszenie wyników naboru: do końca czerwca 2012roku. Data może ulec zmianie.

Wnioski wraz z wymaganymi załącznikami należy składać wyłącznie osobiście, pocztą tradycyjną lub kurierem na adres:

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.
ul. Bagatela 12
00-585 Warszawa
wraz z dopiskiem:
BPW - PRZYJAZDOWA MISJA MEBLOWA 2012

Wnioski przesłane pocztą elektroniczną lub faksem nie będą rozpatrywane. Wnioski nadesłane po wskazanym terminie nie będą rozpatrywane. Decyduje data i godzina wpłynięcia Wniosku do PAIiIZ.

Pobierz pliki

Sprawdź dlaczego warto inwestować w Polsce Wschodniej

  • Dlaczego tutaj?

    Atrakcyjność gospodarcza regionów Polski Wschodniej zależy od działalności przemysłowej, usługowej i zaawansowania technologicznego. Wspólnymi atutami dla całego Makroregionu P...

  • Nowe tereny inwestycyjne

    Idealna lokalizacja dla eksporterów, jedne z najniższych w Europie kosztów pracy, a zarazem jeden z najszybciej rozwijających się regionów w Polsce i specjalne zachęty dla inwe...

  • Specjalizacja w sektorach

    Z uwagi na dobre położenie geograficzne na granicy Unii Europejskiej, Białorusi, Ukrainy i Rosji, a także doświadczenie i długoletnie kontakty kulturalne i biznesowe pomiędzy p...

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.