PRZEDŁUŻENIE NABORU NA MISJE

19 czerwca 2012
A- A A+

Dotyczy: przedłużenia nabóru wniosków przedsiębiorców z Polski Wschodniej (sektor turystyki biznesowej) na uczestnictwo w misji wyjazdowej na ECM Summer School w Dubrowniku w terminie 25-29 sierpnia 2012 r.

PRZEDŁUŻENIE NABORU: MISJA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW Z POLSKI WSCHODNIEJ (SEKTOR TURYSTYKI BIZNESOWEJ) NA „ECM SUMMER SCHOOL 2012” W DUBROWNIKU, 
W TERMINIE OD 25 DO 30 SIERPNIA 2012 R.

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. przedłuża nabór wniosków przedsiębiorców z Polski Wschodniej (sektor turystyki biznesowej) na uczestnictwo w misji wyjazdowej na ECM Summer School w Dubrowniku w terminie 25-29 sierpnia 2012 r.

Wyjazd jest organizowany przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. w ramach Projektu „Program Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej” finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013, Działanie I.4 Promocja i Współpraca, komponent Promocja, na podstawie umowy zawartej pomiędzy Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości a  Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. o dofinansowanie projektu Nr POPW.01.04.01-00-001/09.

W Wyjeździe mogą wziąć udział wyłącznie przedsiębiorcy zarejestrowani i prowadzący działalność minimum 18 miesięcy (na dzień złożenia Wniosku) na terenie RP, posiadający obiekt hotelowy/konferencyjny co najmniej 4-gwiazdkowy na obszarze jednego z 5 województw Polski Wschodniej, tj. lubelskim, podlaskim, podkarpackim, świętokrzyskim, warmińsko-mazurskim, działający w sektorze turystyki biznesowej.

Przewidywana liczba miejsc: 5 przedsiębiorstw

Nowy termin nadsyłania wniosków: 22 czerwca 2012 r.

Wnioski wraz ze wszystkimi wymaganymi załącznikami należy składać osobiście, listownie lub przesyłką kurierską pod adresem:

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.
ul. Bagatela 12, 00-585 Warszawa
anna.krason@paiz.gov.pl

wraz z dopiskiem:
„MISJA ECM Summer School 2012”

Sprawdź dlaczego warto inwestować w Polsce Wschodniej

  • Dlaczego tutaj?

    Atrakcyjność gospodarcza regionów Polski Wschodniej zależy od działalności przemysłowej, usługowej i zaawansowania technologicznego. Wspólnymi atutami dla całego Makroregionu P...

  • Nowe tereny inwestycyjne

    Idealna lokalizacja dla eksporterów, jedne z najniższych w Europie kosztów pracy, a zarazem jeden z najszybciej rozwijających się regionów w Polsce i specjalne zachęty dla inwe...

  • Specjalizacja w sektorach

    Z uwagi na dobre położenie geograficzne na granicy Unii Europejskiej, Białorusi, Ukrainy i Rosji, a także doświadczenie i długoletnie kontakty kulturalne i biznesowe pomiędzy p...

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.