Program Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej - seminarium w Augustowie

29 lipca 2012
A- A A+

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. oraz Urząd Miejski w Augustowie zapraszają na seminarium informacyjne dla przedsiębiorców i przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego: „Jak skorzystać ze środków Programu Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej”.

Seminarium odbędzie się 29 sierpnia 2012 roku w Hotelu Warszawa, ul. Zdrojowa 1, w Augustowie. Udział w seminarium jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie udziału na formularzu zgłoszeniowym.

Informacje o Programie Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej:

Program Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej, jest  realizowany przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. w ramach działania 1.4 Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013, we współpracy z 5 województwami Makroregionu Polski Wschodniej: lubelskiego, podkarpackiego, podlaskiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego.

Celem Programu jest spójna promocja potencjału gospodarczego i możliwości rozwojowych Makroregionu. Główne założenia projektu obejmują:

 - zwiększenie napływu bezpośrednich inwestycji zagranicznych;
 - zainteresowanie polskich firm inwestycjami w Polsce Wschodniej;
 - pobudzenie eksportu produktów oraz usług z Polski Wschodniej;
 - rozwój turystyki biznesowej w makroregionie.

Dzięki Programowi przedsiębiorcy z Makroregionu mają możliwość uczestnictwa w misjach gospodarczych, targach i wystawach międzynarodowych. Jednostkom samorządu terytorialnego dajemy także możliwość uczestnictwa w targach, wizytach studyjnych, konferencjach i misjach promujących możliwości inwestycyjne regionu.

Do połowy lipca 2012 roku sfinansowaliśmy w ramach Programu udział 1069 przedstawicieli przedsiębiorstw oraz 312 przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego w imprezach o charakterze międzynarodowym.

Wśród kosztów, jakie finansujemy w 100% ze środków Programu są koszty:

 - wynajmu i zabudowy wspólnej dla wszystkich przedsiębiorców z Polski Wschodniej powierzchni wystawienniczej;
 - przelotów wraz z opłatami lotniskowymi itp.;
 - zakwaterowania w hotelach;
 - transferów (przejazdów) lokalnych;
 - biletów wstępu na targi/wystawy;
 - przygotowania materiałów informacyjno - promocyjnych związanych z uczestnictwem w wyjeździe,
 - spedycji produktów.

Na seminarium otrzymają Państwo informacje o wyjazdach zaplanowanych na drugą połowę roku 2012 i rok 2013 oraz warunkach uczestnictwa i sposobie promowania oferty inwestycyjnej.

Więcej informacji na stronie: http://www.paiz.gov.pl/polska_wschodnia 
oraz portalu informacyjnym: http://www.polskawschodnia.eu

Zapraszamy do udziału.

Sprawdź dlaczego warto inwestować w Polsce Wschodniej

  • Dlaczego tutaj?

    Atrakcyjność gospodarcza regionów Polski Wschodniej zależy od działalności przemysłowej, usługowej i zaawansowania technologicznego. Wspólnymi atutami dla całego Makroregionu P...

  • Nowe tereny inwestycyjne

    Idealna lokalizacja dla eksporterów, jedne z najniższych w Europie kosztów pracy, a zarazem jeden z najszybciej rozwijających się regionów w Polsce i specjalne zachęty dla inwe...

  • Specjalizacja w sektorach

    Z uwagi na dobre położenie geograficzne na granicy Unii Europejskiej, Białorusi, Ukrainy i Rosji, a także doświadczenie i długoletnie kontakty kulturalne i biznesowe pomiędzy p...

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.