Polska Wschodnia na targach

19 listopada 2010
A- A A+

PAIiIZ oraz magazyn „Brief for Poland” organizują panel dyskusyjny nt. promocji gospodarczej i turystycznej Polski Wschodniej. Debata stanowić będzie wydarzenie towarzyszące targom „Galeria Marketingu Miejsc”, które odbędą się 24 i 25 listopada br. w Łódź Art Center.

Zobacz relację z wydarzenia.

Tegoroczna, druga edycja wydarzenia będzie wyjątkowym spotkaniem samorządowców i usługodawców z branży marketingowej. Podczas spotkań odbywających się w ramach „Galerii Marketingu Miejsc” osoby odpowiedzialne za promocję będą wspólnie z ekspertami szukać odpowiedzi na pytanie, jak efektywnie budować markę miejsca. Samorządowcy będą mogli uzyskać pełną informację nt. wykorzystania narzędzi marketingowych, które już sprawdzają się w biznesie.

Podczas drugiego dnia targów zaplanowano debatę dedykowaną promocji Polski Wschodniej. Do panelu, którego gospodarzem będzie PAIiIZ, zaproszeni zostali również przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju Regionalnego i Polskiej Organizacji Turystycznej, a także instytucji działających w jednym z 5 województw objętych programem (ROT w Kielcach oraz Urzędu Miasta Białegostoku i Lublina). Podczas debaty zaprezentowany zostanie przykład wspólnego programu promującego cały makroregion z perspektywy przedstawicieli różnych instytucji funkcjonujących w Polsce Wschodniej. Panel organizowany jest w ramach projektu „Program Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej” – Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej, Działanie I.4 Promocja i Współpraca.

W programie II edycji Galerii Marketingu Miejsc znajdują się również: wykład Wally’ego Olinsa – światowej sławy eksperta od budowania marek i brandingu narodowego oraz debata nt. budowania wizerunku Polski z udziałem przedstawicieli najważniejszych organizacji odpowiedzialnych za promocję kraju – KIG, POT, PAIiIZ, Instytutu Adama Mickiewicza oraz przedstawicieli uczelni i biznesu – m.in. PKN Orlen czy Spółki PL.2012.

„Galeria Marketingu Miejsc” odbywa się w ramach „Festiwalu Reklamy Ad Days”. Szczegółowy program znajduje się na stronie www.brief.pl/gmm, a dodatkowych informacji udzielają – Aleksandra Klimczyk: ola.klimczyk@brief.pl i Aneta Bassa:aneta.bassa@brief.pl. Wstęp dla przedstawicieli administracji samorządowej jest bezpłatny.

Źródło: Brief4Poland/PAIiIZ

Sprawdź dlaczego warto inwestować w Polsce Wschodniej

  • Dlaczego tutaj?

    Atrakcyjność gospodarcza regionów Polski Wschodniej zależy od działalności przemysłowej, usługowej i zaawansowania technologicznego. Wspólnymi atutami dla całego Makroregionu P...

  • Nowe tereny inwestycyjne

    Idealna lokalizacja dla eksporterów, jedne z najniższych w Europie kosztów pracy, a zarazem jeden z najszybciej rozwijających się regionów w Polsce i specjalne zachęty dla inwe...

  • Specjalizacja w sektorach

    Z uwagi na dobre położenie geograficzne na granicy Unii Europejskiej, Białorusi, Ukrainy i Rosji, a także doświadczenie i długoletnie kontakty kulturalne i biznesowe pomiędzy p...

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.