Podlaskie Centrum Obsługi Inwestora

07 stycznia 2011
A- A A+

Centrum Obsługi Inwestora działające w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego jest miejscem pierwszego kontaktu dla zainteresowanych procesem inwestycyjnym w tym województwie.

Podlaskie Centrum Obsługi Inwestora jest oficjalnym partnerem Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych w województwie podlaskim. Od czasu kiedy PCOI pozytywnie przeszedł przez proces certyfikacji, potwierdzając tym samym wysoką jakość świadczonych usług, jednocześnie stał się gwarantem profesjonalnej obsługi i współpracy.

PCOI zapewnia kompleksowe wsparcie wszystkim zainteresowanym lokowaniem inwestycji na Podlasiu oraz udziela informacji na temat gospodarki województwa podlaskiego i jego dominujących sektorów. W tym celu ściśle współpracuje z instytucjami państwowymi i jednostkami samorządowymi oraz organizacjami zrzeszającymi przedsiębiorców prywatnych.

PCOI pracuje w cztero osobowym zespole składającym się z młodych, ambitnych ludzi posiadających odpowiednie wykształcenie i doskonale znających realia panujące w tym regionie. Pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w seminariach i szkoleniach. Doskonalenie umiejętności i poszerzanie wiedzy pozwala pracownikom PCOI na sprawne wykonywanie pracy oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Źródło: PAIiIZ/PCOI

Sprawdź dlaczego warto inwestować w Polsce Wschodniej

  • Dlaczego tutaj?

    Atrakcyjność gospodarcza regionów Polski Wschodniej zależy od działalności przemysłowej, usługowej i zaawansowania technologicznego. Wspólnymi atutami dla całego Makroregionu P...

  • Nowe tereny inwestycyjne

    Idealna lokalizacja dla eksporterów, jedne z najniższych w Europie kosztów pracy, a zarazem jeden z najszybciej rozwijających się regionów w Polsce i specjalne zachęty dla inwe...

  • Specjalizacja w sektorach

    Z uwagi na dobre położenie geograficzne na granicy Unii Europejskiej, Białorusi, Ukrainy i Rosji, a także doświadczenie i długoletnie kontakty kulturalne i biznesowe pomiędzy p...

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.