PAIiIZ nagrodzona na targach meblowych w Ostródzie

17 września 2012
A- A A+

Podczas 39. edycji targów meblowych MTM w Ostródzie na stoisku zorganizowanym przez PAIiIZ swoje wyroby i potencjał całego sektora meblowego skupionego w makroregionie Polski Wschodniej zaprezentowało 20 firm.

 
    Nagroda za Najlepszy pomysł             Dyrektor Departamentu Rozwoju  
marketingowy dla PAIiIZ                       Regionalnego PAIiIZ,
                                                                         
Agnieszka Wojnarowska

Nowe możliwości oferowane przez nowoczesny obiekt targowy w Ostródzie spowodowały, że Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych zdecydowała się w ramach Programu Promocji Polski Wschodniej finansowanego z funduszy unijnych na zakup 1000 m2 i organizację największego stoiska w historii projektu, w celu zapewnienia możliwości prezentacji potencjału i produktów 20 przedsiębiorców z sektora meblowego z Polski Wschodniej. Stoisko oraz pomysł PAIiIZ uhonorowane zostały I nagrodą w kategorii Najlepszy pomysł marketingowy.

Obecna edycja targów jest pierwszą wystawą organizowaną już w powiększonym Centrum Targowo-Konferencyjnego Warmii i Mazur- Demuth Arena. Targi przyciągnęły liczną reprezentację biznesu meblowego z Polski, Litwy, Łotwy, Białorusi, Rosji, Niemiec i Szwajcarii.

   
Stoisko Polski Wschodniej na MTM 2012

Ambitne przedsięwzięcie, jakim było odnowienie i rozbudowana Demuth Arena Ostróda znacząco wzbogaci atrakcyjność biznesową miasta i bez wątpienia wzmocni pozycję Ostródy, jako lokalizacji dla profesjonalnych spotkań biznesowych, mających na celu promocję kluczowych sektorów regionu oraz całego kraju. Arena ma szansę stać się magnesem dla promocyjnych wydarzeń oraz zyskać status doskonałej wizytówki regionu poza granicami kraju.

Targi odbywały się w Ostródzie od 10 do 14 września br.

Strona targów: www.mtmostroda.pl
Strona centrum Arena Ostróda: www.arenaostroda.com.

(PAIiIZ)


 

 

Sprawdź dlaczego warto inwestować w Polsce Wschodniej

  • Dlaczego tutaj?

    Atrakcyjność gospodarcza regionów Polski Wschodniej zależy od działalności przemysłowej, usługowej i zaawansowania technologicznego. Wspólnymi atutami dla całego Makroregionu P...

  • Nowe tereny inwestycyjne

    Idealna lokalizacja dla eksporterów, jedne z najniższych w Europie kosztów pracy, a zarazem jeden z najszybciej rozwijających się regionów w Polsce i specjalne zachęty dla inwe...

  • Specjalizacja w sektorach

    Z uwagi na dobre położenie geograficzne na granicy Unii Europejskiej, Białorusi, Ukrainy i Rosji, a także doświadczenie i długoletnie kontakty kulturalne i biznesowe pomiędzy p...

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.