NABÓR WNIOSKÓW NA UCZESTNICTWO W TARGACH SALON INTERNATIONAL DE LA LINGERIE PARYŻ 2013

10 października 2012
A- A A+

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. ogłasza konkurs dla przedsiębiorców z Polski Wschodniej (sektor bieliźniany/tekstylny) na uczestnictwo w wyjeździe na targi Salon International de la Lingerie 2013 odbywające się w Paryżu w terminie 19-21 stycznia 2013 r.

WYJAZD DLA PRZEDSIĘBIORCÓW Z POLSKI WSCHODNIEJ
(SEKTOR BIELIŹNIANY/TEKSTYLNY) NA TARGI SALON INTERNATIONAL DE LA LINGERIE 2013 ODBYWAJĄCE SIĘ W PARYŻU W TERMINIE 19-21 STYCZNIA 2013 r.

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. ogłasza konkurs dla przedsiębiorców z Polski Wschodniej (sektor bieliźniany/tekstylny) na uczestnictwo w wyjeździe na targi Salon International de la Lingerie 2013 odbywające się w Paryżu w terminie 19-21 stycznia 2013 r.

Wyjazd jest organizowany przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. w ramach Projektu „Program Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej” finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013, Działanie I.4 Promocja i Współpraca, komponent Promocja, na podstawie umowy zawartej pomiędzy Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości a Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. o dofinansowanie projektu Nr POPW.01.04.01-00-001/09.

W Wyjeździe mogą wziąć udział wyłącznie przedsiębiorcy zarejestrowani i prowadzący działalność minimum 18 miesięcy (na dzień złożenia Wniosku) na terenie jednego z 5 województw Polski Wschodniej, tj. lubelskim, podlaskim, podkarpackim, świętokrzyskim, warmińsko-mazurskim, w sektorze bieliźnianym/tekstylnym(zgodnie z tematyką targów, wyłącznie producenci polskich wyrobów).

Przewidywana liczba miejsc: 15 przedsiębiorstw

Termin nadsyłania wniosków: 25 października 2013 r.

Wnioski wraz ze wszystkimi wymaganymi załącznikami należy składać osobiście, listownie lub przesyłką kurierską pod adresem:

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.
ul. Bagatela 12, 00-585 Warszawa
anna.krason@paiz.gov.pl
wraz z dopiskiem:
BPW - SIL 2013

Sprawdź dlaczego warto inwestować w Polsce Wschodniej

  • Dlaczego tutaj?

    Atrakcyjność gospodarcza regionów Polski Wschodniej zależy od działalności przemysłowej, usługowej i zaawansowania technologicznego. Wspólnymi atutami dla całego Makroregionu P...

  • Nowe tereny inwestycyjne

    Idealna lokalizacja dla eksporterów, jedne z najniższych w Europie kosztów pracy, a zarazem jeden z najszybciej rozwijających się regionów w Polsce i specjalne zachęty dla inwe...

  • Specjalizacja w sektorach

    Z uwagi na dobre położenie geograficzne na granicy Unii Europejskiej, Białorusi, Ukrainy i Rosji, a także doświadczenie i długoletnie kontakty kulturalne i biznesowe pomiędzy p...

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.