NABÓR WNIOSKÓW - jednostek samorządu terytorialnego z Polski Wschodniej na uczestnictwo w targach Expo Real

02 maja 2012
A- A A+

27.04.2012 Dotyczy: nabór wniosków jednostek samorządu terytorialnego z Polski Wschodniej (z województw: świętokrzyskiego, podlaskiego, lubelskiego, podkarpackiego i warmińsko-mazurskiego) na uczestnictwo w targach Expo Real w Monachium (Niemcy), odbywające się w terminie 8-10 października 2012 roku.

NABÓR WNIOSKÓW

jednostek samorządu terytorialnego z Polski Wschodniej (z województw: świętokrzyskiego, podlaskiego, lubelskiego, podkarpackiego i warmińsko-mazurskiego) na uczestnictwo w targach Expo Real w Monachium (Niemcy), odbywające się w terminie 8-10 października 2012 roku.

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych SA ogłasza konkurs dla przedstawicieli Jednostek Samorządu Terytorialnego z Polski Wschodniej  na uczestnictwo w targach Expo Real odbywające się w dniach  8 - 10 października 2012 r.

Wyjazd jest organizowany przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. w ramach Projektu „Program Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej” finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013, Działanie I.4 Promocja i Współpraca, komponent Promocja, na podstawie umowy zawartej pomiędzy Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości a Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. o dofinansowanie projektu Nr POPW.01.04.01-00-001/09.

W Wyjeździe może wziąć udział maksymalnie 4 Przedstawicieli danego województwa po 2 przedstawicieli JST stopnia podstawowego i 2 przedstawicieli JST o zasięgu regionalnym (urzędy marszałkowskie).

Termin nadsyłania zgłoszeń:  28 maja 2012 r.  godzina 17:00

Wnioski, które wpłyną do PAIIIZ S.A. po terminie lub niekompletne nie zostaną rozpatrzone.

Wnioski wraz z wymaganymi załącznikami można składać osobiście, pocztą kurierską lub pocztą tradycyjną na adres:.

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.
ul. Bagatela 12
00-585 Warszawa
wraz z dopiskiem 
„BPW- Expo Real”

Sprawdź dlaczego warto inwestować w Polsce Wschodniej

  • Dlaczego tutaj?

    Atrakcyjność gospodarcza regionów Polski Wschodniej zależy od działalności przemysłowej, usługowej i zaawansowania technologicznego. Wspólnymi atutami dla całego Makroregionu P...

  • Nowe tereny inwestycyjne

    Idealna lokalizacja dla eksporterów, jedne z najniższych w Europie kosztów pracy, a zarazem jeden z najszybciej rozwijających się regionów w Polsce i specjalne zachęty dla inwe...

  • Specjalizacja w sektorach

    Z uwagi na dobre położenie geograficzne na granicy Unii Europejskiej, Białorusi, Ukrainy i Rosji, a także doświadczenie i długoletnie kontakty kulturalne i biznesowe pomiędzy p...

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.