NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY - MISJA GOSPODARCZA SEKTORA SPOZYWCZEGO PODCZAS SIAL MIDDLE EAST - ABU DHABI, ZEA

23 sierpnia 2012
A- A A+

Dotyczy: nabór uzupełniający dla przedsiębiorców z Polski Wschodniej z sektora spożywczego na uczestnictwo w misji gospodarczej podczas targów SIAL MIDDLE EAST (Abu Dhabi, ZEA) odbywających się w terminie 26-28 listopada 2012 r.

NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY – MISJA GOSPODARCZA SEKTORA SPOZYWCZEGO PODCZAS SIAL MIDDLE EAST (ABU DHABI, ZEA)

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. ogłasza nabór uzupełniający dla przedsiębiorców z Polski Wschodniej z sektora spożywczego na uczestnictwo w misji gospodarczej podczas targów SIAL MIDDLE EAST (Abu Dhabi, ZEA) odbywających się w terminie 26-28 listopada 2012 r.

Misja jest organizowana przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. w ramach Projektu „Program Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej” finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013, Działanie I.4 Promocja i Współpraca, komponent Promocja, na podstawie umowy zawartej pomiędzy Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości a  Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. o dofinansowanie projektu Nr POPW.01.04.01-00-001/09.

W Misji mogą wziąć udział wyłącznie przedsiębiorcy zarejestrowani i prowadzący działalność minimum 18 miesięcy na dzień złożenia Wniosku na terenie jednego z 5 województw Polski Wschodniej, tj. lubelskim, podlaskim, podkarpackim, świętokrzyskim, warmińsko-mazurskim, maksymalnie 1 przedstawiciel reprezentujący 1 przedsiębiorcę.

W misji mogą wziąć udział wyłącznie producenci sektora spożywczego działających w jednej z wymienionych branż:

 • Producenci produktów nabiałowych, serów, przetworów mleczarskich itp. (UWAGA: nie ma obowiązku posiadania certyfikatu halal)
 • Producenci z branży mięsnej (wyłącznie posiadający ważny certyfikat poświadczający, że przedsiębiorca spełnia warunki uboju zgodnie z zasadami religii Islamu - halal);
 • Producenci miodów, dżemów oraz słodyczy (bez alkoholu);
 • Producenci i przetwórcy runa leśnego;
 • Producenci przypraw i dodatków funkcjonalnych do żywności;
 • Producenci wyrobów piekarniczych i ciast;
 • Producenci wody mineralnej, wód leczniczych.

Przewidywana liczba miejsc: 10 przedsiębiorstw

Termin nadsyłania wniosków: 31 sierpnia 2012 r., godz. 16.00.

Wnioski (jedynie oryginały) wraz ze wszystkimi wymaganymi załącznikami należy składać osobiście, listownie lub przesyłką kurierską na adres:

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.
ul. Bagatela 12, 00-585 Warszawa
wraz z dopiskiem:
BPW – Misja SIAL MIDDLE EAST

Więcej informacji, Aleksandra Bigda, 022 334 98 97

Sprawdź dlaczego warto inwestować w Polsce Wschodniej

 • Dlaczego tutaj?

  Atrakcyjność gospodarcza regionów Polski Wschodniej zależy od działalności przemysłowej, usługowej i zaawansowania technologicznego. Wspólnymi atutami dla całego Makroregionu P...

 • Nowe tereny inwestycyjne

  Idealna lokalizacja dla eksporterów, jedne z najniższych w Europie kosztów pracy, a zarazem jeden z najszybciej rozwijających się regionów w Polsce i specjalne zachęty dla inwe...

 • Specjalizacja w sektorach

  Z uwagi na dobre położenie geograficzne na granicy Unii Europejskiej, Białorusi, Ukrainy i Rosji, a także doświadczenie i długoletnie kontakty kulturalne i biznesowe pomiędzy p...

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.