MISJA GOSPODARCZA DO HO CHI MINH - DAWNIEJ SAJGON, WIETNAM

24 lipca 2012
A- A A+

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. ogłasza konkurs dla przedsiębiorców z Polski Wschodniej z sektora spożywczego na uczestnictwo w misji gospodarczej do Ho Chi Minh (dawniej Sajgon, Wietnam) odbywającej się w dniach 11-18 września 2012 r.

MISJA GOSPODARCZA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW Z POLSKI WSCHODNIEJ Z SEKTORA SPOŻYWCZEGO DO HO CHI MINH (DAWNIEJ SAJGON, WIETNAM) ODBYWAJĄCA SIĘ W DN. 11-18 WRZEŚNIA 2012 R.

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. ogłasza konkurs dla przedsiębiorców z Polski Wschodniej z sektora spożywczego na uczestnictwo w misji gospodarczej do Ho Chi Minh (dawniej Sajgon, Wietnam) odbywającej się w dniach 11-18 września 2012 r.

Misja jest organizowana przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. w ramach Projektu „Program Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej” finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013, Działanie I.4 Promocja i Współpraca, komponent Promocja, na podstawie umowy zawartej pomiędzy Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości a  Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. o dofinansowanie projektu Nr POPW.01.04.01-00-001/09.

W Misji mogą wziąć udział wyłącznie przedsiębiorcy zarejestrowani i prowadzący działalność minimum 18 miesięcy na dzień złożenia Wniosku na terenie jednego z 5 województw Polski Wschodniej, tj. lubelskim, podlaskim, podkarpackim, świętokrzyskim, warmińsko-mazurskim, maksymalnie 1 przedstawiciel reprezentujący 1 przedsiębiorcę.

W misji mogą wziąć udział wyłącznie producenci sektora spożywczego działających w jednej z wymienionych branż:

 - Producenci produktów mlecznych;
 - Producenci z branży mięsnej;
 - Producenci miodów, dżemów oraz słodyczy;
 - Producenci i przetwórcy runa leśnego;
 - Producenci przypraw i dodatków funkcjonalnych do żywności;

Przewidywana liczba miejsc: 10 przedsiębiorstw

Termin nadsyłania wniosków: 3 sierpnia 2012 r., godz. 16.00.

Wnioski (jedynie oryginały) wraz ze wszystkimi wymaganymi załącznikami należy składać osobiście, listownie lub przesyłką kurierską na adres:

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.
ul. Bagatela 12, 00-585 Warszawa
karolina.miasko@paiz.gov.pl 
wraz z dopiskiem:
BPW – Misja WIETNAM

Sprawdź dlaczego warto inwestować w Polsce Wschodniej

  • Dlaczego tutaj?

    Atrakcyjność gospodarcza regionów Polski Wschodniej zależy od działalności przemysłowej, usługowej i zaawansowania technologicznego. Wspólnymi atutami dla całego Makroregionu P...

  • Nowe tereny inwestycyjne

    Idealna lokalizacja dla eksporterów, jedne z najniższych w Europie kosztów pracy, a zarazem jeden z najszybciej rozwijających się regionów w Polsce i specjalne zachęty dla inwe...

  • Specjalizacja w sektorach

    Z uwagi na dobre położenie geograficzne na granicy Unii Europejskiej, Białorusi, Ukrainy i Rosji, a także doświadczenie i długoletnie kontakty kulturalne i biznesowe pomiędzy p...

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.