Meble z Polski Wschodniej na Targach AMBIENTA 2010 w Zagrzebiu

26 października 2010
A- A A+

W dniach 13-17 października br. 10 firm meblowych, reprezentujących Makroregion z Polski Wschodniej prezentowało swoje wyroby na Międzynarodowych Targach Mebli, Wyposażenia Wnętrz oraz Przemysłu Drzewnego AMBIENTA 2010 odbywających się w Zagrzebiu w Chorwacji.

Dzięki udziałowi w tym wydarzeniu producenci mebli z Polski Wschodniej mieli możliwość zyskać nowe rynki zbytu dla polskich wyrobów meblowych. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszyły się meble tapicerowane ze względu na ciekawą kolorystykę materiałów wykończeniowych, formę plastyczną, funkcjonalność, wysoką jakość wykonania oraz atrakcyjną cenę. Oprócz mebli tapicerowanych na stoisku Polski Wschodniej można było zobaczyć bardzo eleganckie meble łazienkowe, meblościanki, witryny z oryginalnym podświetleniem półek oraz stoły i krzesła.

Stoisko Polski Wschodniej cieszyło się powodzeniem wśród odwiedzających targi. Zostało również docenione przez organizatorów targów i otrzymało specjalne wyróżnienie w postaci dyplomu uznania. O fakcie tym oraz o naszej obecności na Targach informowano na żywo słuchaczy Programu 2 chorwackiego radia publicznego.

Ponadto, dzięki wsparciu Wydziału Promocji, Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Zagrzebiu oraz Chorwackiej Izby Handlowej, przedsiębiorcy z Polski wzięli udział w seminarium nt. potencjału gospodarczego Makroregionu, ze szczególnym uwzględnieniem branży meblowej.

Wyjazd organizowany był przez Biuro ds. Realizacji Programu Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej PAIiIZ S.A. w ramach Programu Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej, Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej, Działanie I.4 Promocja i Współpraca.

Sprawdź dlaczego warto inwestować w Polsce Wschodniej

  • Dlaczego tutaj?

    Atrakcyjność gospodarcza regionów Polski Wschodniej zależy od działalności przemysłowej, usługowej i zaawansowania technologicznego. Wspólnymi atutami dla całego Makroregionu P...

  • Nowe tereny inwestycyjne

    Idealna lokalizacja dla eksporterów, jedne z najniższych w Europie kosztów pracy, a zarazem jeden z najszybciej rozwijających się regionów w Polsce i specjalne zachęty dla inwe...

  • Specjalizacja w sektorach

    Z uwagi na dobre położenie geograficzne na granicy Unii Europejskiej, Białorusi, Ukrainy i Rosji, a także doświadczenie i długoletnie kontakty kulturalne i biznesowe pomiędzy p...

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.