II Forum Polski Wschodniej "Eastern Poland Business Forum"

26 kwietnia 2012
A- A A+

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. ma zaszczyt zaprosić do udziału w II Forum Polski Wschodniej „Eastern Poland Business Forum”, które odbędzie się w dniach 24-25 maja 2012 roku w Kielcach.

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. ma zaszczyt zaprosić do udziału w II Forum Polski Wschodniej „Eastern Poland Business Forum”, które odbędzie się w dniach 24-25 maja 2012 roku w Kielcach.

Celem Forum jest tworzenie pozytywnego klimatu gospodarczego Polski Wschodniej poprzez odwołanie się do specyfiki i atutów makroregionu. Tegoroczna, druga edycja wydarzenia dotyczyć będzie istotnych zagadnień, odnoszących się m.in. do problematyki wykorzystania potencjału intelektualnego regionu, potencjału innowacyjnego uczelni oraz transferu know-how z zagranicy. Zaprezentowane zostaną możliwości inwestowania i prowadzenia działalności gospodarczej na terenie Polski Wschodniej, a także sposoby wspieranie rozwoju lokalnej przedsiębiorczości oraz eksportu. Ambicją Forum jest również kontynuowanie dyskusji nad możliwościami otwarcia się regionu na współpracę z krajami z kierunków spoza Europy, jak również pogłębienie debaty nad przyszłością kluczowych dla regionu gałęzi gospodarki.

Zasadnicza, konferencyjna część Forum uzupełniona zostanie o cykl warsztatów adresowanych do przedsiębiorców oraz przedstawicieli samorządów, a zwieńczeniem pierwszego dnia Forum będzie uroczysta kolacja.

Udział w Forum jest bezpłatny dla wszystkich zarejestrowanych uczestników.

Organizator Forum zapewnia jeden nocleg na terenie Kielc z 24 na 25 maja br.

Koszt dojazdu do Kielc uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

Potwierdzenie prosimy przesłać na poniższy adres email do dnia 9 maja br.


W sprawach związanych z organizacją Forum prosimy o kontakt: Krzysztof Sawicki, krzysztof.sawicki@paiz.gov.pl, +48 22 334 99 52.

Wydarzenie organizowane jest w ramach Programu Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej. 

(PAIiIZ)

Sprawdź dlaczego warto inwestować w Polsce Wschodniej

  • Dlaczego tutaj?

    Atrakcyjność gospodarcza regionów Polski Wschodniej zależy od działalności przemysłowej, usługowej i zaawansowania technologicznego. Wspólnymi atutami dla całego Makroregionu P...

  • Nowe tereny inwestycyjne

    Idealna lokalizacja dla eksporterów, jedne z najniższych w Europie kosztów pracy, a zarazem jeden z najszybciej rozwijających się regionów w Polsce i specjalne zachęty dla inwe...

  • Specjalizacja w sektorach

    Z uwagi na dobre położenie geograficzne na granicy Unii Europejskiej, Białorusi, Ukrainy i Rosji, a także doświadczenie i długoletnie kontakty kulturalne i biznesowe pomiędzy p...

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.