Aktualności_stare

Polska Wschodnia kusi inwestorów

16 października 2012

Idealna lokalizacja dla eksporterów, jedne z najniższych w Europie kosztów pracy, a zarazem jeden z najszybciej rozwijających się regionów w Polsce i specjalne zachęty dla inwestorów – to najkrótszy opis Polski Wschodniej. Szczegółowa oferta inwestycyjna tego obszaru była prezentowana podczas Mi...

W dniach 24-28 września 2012 r. w Paryżu odbyła się wizyta studyjna przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego z Polski Wschodniej . Wyjazd został zorganizowany przez PAIiIZ w ramach Programu Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej.

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. ogłasza konkurs dla przedsiębiorców z Polski Wschodniej (sektor bieliźniany/tekstylny) na uczestnictwo w wyjeździe na targi Salon International de la Lingerie 2013 odbywające się w Paryżu w terminie 19-21 stycznia 2013 r.

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. ogłasza nabór wniosków dla przedsiębiorców z Polski Wschodniej działających w sektorze meblowym, projektowania i wyposażenia wnętrz na uczestnictwo w targach INTERIORS 2013 w Birmingham, odbywających się w terminie 20-23 stycznia 2013 r.

Już drugi rok z rzędu reprezentacja przedsiębiorców z sektora spożywczego z Makroregionu Polski Wschodniej wzięła udział w misji gospodarczej do Wietnamu.

Grupa 10 przedsiębiorców z sektora maszynowo-metalowego z Polski Wschodniej wzięła udział w misji gospodarczej do Francji.

Fundusze szansą na Eksport

27 września 2012

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. oraz Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych zapraszają na konferencję

Podczas 39. edycji targów meblowych MTM w Ostródzie na stoisku zorganizowanym przez PAIiIZ swoje wyroby i potencjał całego sektora meblowego skupionego w makroregionie Polski Wschodniej zaprezentowało 20 firm.

Z inicjatywy Ministerstwa Gospodarki oraz PAIiIZ podczas tegorocznych targów ILA Berlin Air Show zaprezentowane zostały najważniejsze osiągnięcia Polski w dziedzinie lotnictwa i kosmonautyki.

Uczestnicy konferencji zorganizowanej przez Polska Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A 6 września 2012 r. w Dębicy mogli usłyszeć wiele cennych wskazówek jak najlepiej skorzystać ze środków „Programu Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej”

Sprawdź dlaczego warto inwestować w Polsce Wschodniej

  • Dlaczego tutaj?

    Atrakcyjność gospodarcza regionów Polski Wschodniej zależy od działalności przemysłowej, usługowej i zaawansowania technologicznego. Wspólnymi atutami dla całego Makroregionu P... więcej

  • Nowe tereny inwestycyjne

    Idealna lokalizacja dla eksporterów, jedne z najniższych w Europie kosztów pracy, a zarazem jeden z najszybciej rozwijających się regionów w Polsce i specjalne zachęty dla inwe... więcej

  • Specjalizacja w sektorach

    Z uwagi na dobre położenie geograficzne na granicy Unii Europejskiej, Białorusi, Ukrainy i Rosji, a także doświadczenie i długoletnie kontakty kulturalne i biznesowe pomiędzy p... więcej

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.